Info

Tegemist on väikse ettevõttega, kes pakub teile erinevaid teenuseid:

  1. Kodukoristust – pakume teile personaalset kodukoristust. Teostame tööd kliendile sobival ajal kiiresti ning professionaalselt, väärtustades kliendi aega. Meile on tähtis kvaliteetne teenus ja kliendi rahulolu ning selleks läheneme igale kliendile personaalselt ja leiame just talle sobiva lahenduse. Panustame tulemusele ja selleks kasutame oma töös vaid usaldusväärseid ja tõhusaid abivahendeid. Kodukoristustega tegelevad Angelika, Maila ja Mirjam.
  2. Treeninguid teie tervise heaks – treeningutega tegeleb Angelika, kes on omandanud 1998. aastal EEVL kvalifikatsiooni aeroobikatreenerina. Ta on osalenud FAF ja EVAL täiendkoolituse seminaridel, Norras ning Rootsis treenerite seminaridel. Alates 2007.a. on Angelika rahvusvaheliselt litsenseeritud Les Mills BodyPump treener. Hetkel tegutseb ta vesiaeroobika ja pilatese treenerina ning teatud treeninguid viib ka läbi 24/7 fitness spordiklubis. Angelika koostab ka individuaalseid toitumiskavasid ning treeningplaane.
  3. Erinevad massaažid – Angelika on õppinud massööriks ning pakub erinevaid massaaže. Ta on omandanud 2005.a klassikalise rootsimassaaži-, 2006.a. Tai massaaži- ja refleksoteraapia (jalatalla) massaaži kutse. Samuti tegeleb ta ka Kinesio teipimisega, mis on mõeldud kõigile, kellel on teatud spordi- või muud vigastused ning lisaks ka rasedatele.
  4. Kavitatsioon – ehk mittekirurgiline rasvaimu, mille koolitus on läbitud 2015.a. Kavitatsiooniga tegelevad Angelika ja Maila.